KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924314
nr 1392 4314
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad. Flicka, Olja på duk, 41x34cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:45:17
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)